Naše služby

Pozornosť klientom: starostlivá analýza, ktorou podrobujeme naše služby, umožňuje zabrániť mnohým problémom, poskytujeme správnu a nepretržitú pomoc, a to aj v krízovej situácii, nikdy nenecháme klientov samých. „Starostlivosť o klienta “ pre nás nekončí pri rezervácii. Či už ide o stratu batožiny, meškanie letu alebo iné problémy , vždy vám budeme k dispozícii!

Rezervačný program: náš rezervačný program s technologiou XML je neustále aktualizovaný a je k dispozícii cestovným kanceláriám a agentúram. Môžete si rezervovať nielen ubytovaciu kapacitu , ale všetky naše služby. Pre každú špeciálnu požiadavku nás môžete kontaktovať: booking@linkitaly.sk

Asistencia: turistickí sprievodcovia ,ktorí ovládajú taliansky, slovenský, český, anglický a čínsky jazyk. Telefonna asistencia počas cesty a delegáti na mieste počas pobytu . Asistencia pri vybavovaní vstupných víz.

Ubytovacie kapacity: spolupracujeme s 3 ,4 ,5 hviezdičkovými hotelmi , villaggiami, rezortami , rezidenciami a súkromnými vilami. Spolupracujeme s nimi formou allotmentov , ktoré aktualizujeme v našom rezervačnom programe. Sme špecializovaní a máme dlhoročnú skúsenosť na garančný predaj kapacít s cestovnými kanceláriami a hoteliérmi po celej Europe. Ponúkame špeciálne ponuky pre seniorské , školské a športové skupiny.

Fakultatívne výlety: môžete si vybrať z veľkéj ponuky fakultatívnych výletov , aby ste mohli nadviazať kontakt s miestnym obyvateľstvom a kultúrami. Naši profesionálny sprievodcovia dokonale hovoria vaším jazykom.

Tour: s našími multijazyčnými sprievodcami organizujeme tématické tour : umenie , kultúra, enogastronomia, shopping a šport. Máte možnosť spoznať tradície , kultúry, miestnu kuchyňu a spôsob života v týchto krajinách.

Discovery Sport Experience: živé športové podujatia. Ak sa chcete dozvedieť viac navštívte naše stránky:www.discoverysportexperience.com

Doprava: zabezpečujeme transfery autami a autobusmi z/na letiská a prístavy, pre skupiny a individuálnych klientov kde ich čakajú naši asistenti. Organizujeme autobusovú dopravu pre skupiny z Českej a Slovenskej republiky do Talianska a takisto z Talianska na Slovensko.

Reštaurácie: reštaurácie, ktoré vyberáme pripravujú a ponúkajú typické jedlá z kvalitných miestnych produktov.

Lístky, letenky: zabezpečujeme letenky, trajektové lístky, vstupenky na koncerty a športové podujatia. Zabezpečujeme vstupenky do múzeí a historických pamiatok bez akýchkoľvek príplatkov.

M.I.C.E.: plánujeme operatívne firemné akcie, ponúkame sieť partnerských sietí , špecializované služby a neustálu asistenciu.

Všetky naše služby môžu byť prisôsobené Vaším požiadavkám.