Field s názvem Program_Nazev nebyl rozpoznán.: <mw:Field Type="Program_Nazev" HtmlEncode="False"/>

Itálie - Stredné Taliansko - IL PELAGONE HOTEL & GOLF RESORT | Dovolená LINKITALY CK 2021

IL PELAGONE HOTEL & GOLF RESORT

Itálie

Stredné Taliansko

Zájezd zakoupilo klientů
38 fotografií
Popis Destinace Mapa Hodnocení

Popis

nachádza sa v provincii Grosseto na juhu Toskánska, oproti ostrovu Elba. Uprostred malebnej kopcovitej krajiny s borovicovými, cyprusovými a olivovými hájmi na vás čakajú príjemné prázdniny pre telo i dušu. Veľké a útulne zariadené apartmány s balkónom alebo terasou, park s rozlohou asi 100 hektárov, toskánska kuchyňa a ponuka wellness a športu vytvárajú ideálne prostredie pre tých, ktorí hľadajú „Dolce far niente“ ( Sladké nič nerobenie ). Borovicové lesy takmer siahajú k pobrežiu a vytvárajú chladné tiene.

Ubytování

každý apartmán typu Standard má vlastné hygienické zariadenie ( sprcha so sušičom na vlasy ), trezor / Mono 1/2 – 30m2 – izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s gaučom, terasa a záhrada / Bilo 2/4 – 45m2 – izba s manželskou posteľou, obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, balkon alebo terasa / Trilo 4/6 – 50m2 – 2 izby s manželskou posteľou , obývacia miestnosť s kuchynským kútom a rozkladacím gaučom, terasa

Vybavení

recepcia, bar pri bazéne, reštaurácia , parkovisko

Stravování

individuálne, BB, HB - čaká na vás kúsok kulinárskeho raja v srdci Toskánska v reštaurácii „Le Cerretelle“ , stredomorské jedlá z mäsa a rýb sú snom každého, kto miluje Taliansko. Skvelé predjedlá, cestoviny, chrumkavá pizza nadchnú každého gurmána. Zážitok dotvárajú dezerty a zmrzliny, ktoré sú vždy doplnené kvalitnými toskánskymi vínami. Počas večere nápoje nie sú zahrnuté v cene.

Pláž

iba 18 km sa nachádza exkluzívna súkromná pláž s plážovým servisom ( slnečník a 2 lehátka, v prípade objednania trila so 6 osobami, klienti majú k dispozícii 6 lehátok a 3 slnečníky.

Sport a zábava

bazén, SPA ( sauna, za poplatok masáže, kozmetické procedúry, parný kúpeľ, infračervená kabína ), dlhé cyklotúry, tenisové alebo golfové turnaje, prechádzky po príjemnej stredomorskej krajine sú potešením, ktoré môžete po celý rok dopriať športovej dovolenke v Toskánsku. Nachádza sa tu jedno z najčarovanejších golfových ihrísk v Taliansku, je zasadené medzi olivovými hájmia vysokými cyprusmi. Golfové ihrisko s 18 jamkami zodpovedá medzinárodným štandardom a v roku 2003 bolo vyhlásené za jedno z 10 najlepších nových golfových ihrísk. Na majstrovskom ihrisku sa konajú súťažné aj amatérske súťaže a medzinárodné turnaje, ako napríklad Nick Faldo Series Italy Championship.Nádherná toskánska krajina v kombinácii s príjemným podnebím, ktoré vám umožní hrať po celý rok, robí z tohto golfového ihriska exkluzívny zážitok.

Check-in

po16.00.hod

Check-out

do 11.00.hod

Asistence / delegát

asistenčná telefónna služba v slovenskom alebo v českom jazyku .

Adresa

Localitá Il Pelagone 28, 580 23 Gavorrano, Toskánsko –Taliansko

Po - Pá 9 - 18 hod 0039 328 618 92 97
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

Toskánsko

Stredné Taliansko

Itálie

TestTEstTest
Po - Pá 9 - 18 hod 0039 328 618 92 97
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme
Po - Pá 9 - 18 hod 0039 328 618 92 97
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme

[Field/]
Mapa

Po - Pá 9 - 18 hod 0039 328 618 92 97
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme